Zostań Ambasadorem NSP2021

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
18 marca 2021

Zapraszamy osoby w wieku 14-25 lat z regionu świętokrzyskiego do udziału w Konkursie „Zostań Ambasadorem NSP2021”.
Zadaniem Ambasadora będzie aktywna promocja rozpoczynającego się 1 kwietnia Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021, tj.: informowanie o spisie znajomych, bliskich, zachęcanie do udziału w spisie przez Internet; lajkowanie, polubienie i podawanie na swoich  profilach społecznościowych postów publikowanych w mediach społecznościowych US Kielce; kolportaż otrzymanych ulotek; udział w eventach organizowanych przez US Kielce; podejmowanie innych samodzielnych działań o charakterze lokalnym w uzgodnieniu z koordynatorem Konkursu w US Kielce.

Uczestnicy Konkursu otrzymają zestaw upominków spisowych, zaproszenie na bezpłatne webinaria „Zasoby informacyjne statystyki publicznej”, zaświadczenie o udziale w Konkursie oraz pamiątkowy dyplom. Dodatkowo spośród Ambasadorów, którzy w określonym terminie prześlą sprawozdanie ze swoich działań zostaną wyłonieni i nagrodzeni 3 Top Ambasadorzy NSP2021.

Zgłoś się i zainspiruj innych do działania - Liczy się każdy!

Zapraszamy do udziału! Na zgłoszenia czekamy do 2 kwietnia br.

 

Szczegóły Konkursu na stronie: https://kielce.stat.gov.pl/edukacja-statystyczna/wydarzenia/konkursy/konkurs-zostan-ambasadorem-nsp2021/


Galeria

  • Powiększ zdjęcie Plakat nsp2021

    Plakat nsp2021

Odwiedzin:  2067553Osób Online: 5