Bezdomne zwierzęta

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
1 stycznia 2020

Urząd Gminy w Michałowie  informuje, że w roku 2020 wyłapywanie  i transport do schroniska  bezdomnych zwierząt z  terenu Gminy Michałów oraz zapewnienie  zwierzętom miejsca w schronisku realizowane jest  przez Schronisko dla zwierząt  prowadzone   przez firmę : PLAMA Jan Michalski, 32 – 222 Racławice 91 -   zgłoszenia dokonuje pracownik Urzędu Gminy.

Opieka weterynaryjna i leczenie zwierząt bezdomnych oraz opieka weterynaryjna  w przypadku zdarzeń drogowych z udziałem zwierząt realizowana jest  poprzez zawarcie umowy z lekarzem weterynarii mającym możliwość świadczenia usług całodobowo - Gabinet Weterynaryjny Bartosz Kozłowski  Michałów 278.

 

Wyłapywaniem obejmuje się bezdomne zwierzęta pozostawione bez opieki, w stosunku, do których nie istnieje możliwość ustalenia ich właściciela lub innej osoby, pod której opieką  dotychczas pozostawały, a w szczególności chore lub zagrażające życiu, zdrowiu  i bezpieczeństwu ludzi.

Zgłoszenia interwencyjnego może dokonać każdy, kto stwierdzi istnienie przedstawionych powyżej okoliczności do Urzędu Gminy w Michałowie w dowolnej formie (telefonicznie, mailem, pisemnie).

Zgłoszenia  należy kierować pod numer  telefonu:  601 758 606 Dąbek – Nocuń  Renata  - również poza godzinami pracy.

Odwiedzin:  1642217Osób Online: 16