OGŁOSZENIE

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
5 sierpnia 2019

W związku z prowadzonym monitoringiem suszy  i zgodnie z ósmym okresem raportowania   opracowanym przez Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa – Państwowy Instytut Badawczy, na terenie Gminy Michałów  wystąpiło niekorzystne zjawisko atmosferyczne – susza. Wobec powyższego  Gminna Komisja przystąpi do szacowania strat w uprawach rolnych.

Poszkodowani rolnicy  mogą składać wnioski o oszacowanie ( oszacowanie odbywa się na pisemny wniosek rolnika)  do Urzędu Gminy w Michałowie w nieprzekraczalnym  terminie do dnia 19 sierpnia  2019 r. Po tym czasie wnioski nie będą rozpatrywane.

            We wniosku  w pozycji szkody powstałe w uprawach  rolnych należy wpisać rodzaj rośliny, powierzchnię i % strat. Rolnicy, którzy posiadają zwierzęta również powinni wpisać je we wniosku.

Dokumenty muszą zostać wypełnione zgodnie z wnioskiem o przyznanie płatności bezpośrednich na rok 2019, którego kserokopię należy dołączyć do zgłoszenia szkody. Wniosek ten można wydrukować ze strony ARiMR logując się do eWnioskuPlus.

Szacowaniu podlegają wyłącznie uprawy znajdujące się na polu.

 

Wniosek wraz z załącznikami do pobrania na stronie internetowej Urzędu www.michalow.pl lub w Urzędzie Gminy w Michałowie w pok. 1 ( sekretariat).Wniosek o oszacowanie szkód powstałych w wyniku niekorzystnego zjawiska atmosferycznego w gospodarstwie – 2019

Załącznik do wniosku o oszacowanie szkód powstałych w wyniku niekorzystnego zjawiska atmosferycznego w gospodarstwie-informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
Odwiedzin:  1648068Osób Online: 9