Apel Wójta Gminy Michałów

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
17 marca 2020

Wójt Gminy Michałów zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia apeluje do osób, które w dniach od 01 do 15 marca 2020 r. wróciły do kraju z podróży zagranicznej, aby w trosce o zdrowie własne oraz wszystkich mieszkańców bezzwłocznie poinformowały o tym fakcie SANEPID w Busku-Zdroju .

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna    
w Busku-Zdroju

godz. pracy: od poniedziałku do piątku: 7°°-15°°

tel. (41) 378 – 35 - 73

 

Telefon Alarmowy

W sytuacjach wymagających niezwłocznej interwencji czynny w dni robocze (poza godzinami urzędowania PSSE w Busku Zdroju) w pozostałe dni całodobowo

+48 604 327 104

 

Od 14 marca do odwołania, na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej ogłoszono stan zagrożenia epidemicznego w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2.

Od 15 do 24 marca, czasowo przywrócona została kontrola graniczna. Wszyscy polscy obywatele znajdujący się teraz poza granicami – mogą wrócić do Polski. Po przekroczeniu granicy każdy z nich zostanie zarejestrowany i przebadany. Będą poddani obowiązkowej 14-dniowej kwarantannie domowej.

Wyjątkiem są osoby z obszarów przygranicznych, które mieszkają w Polsce, ale pracują na co dzień w kraju sąsiednim oraz kierowcy transportu kołowego – np. autobusów i busów. Nie będą musiały one przebywać kwarantanny.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
Odwiedzin:  1577061Osób Online: 5