OZE na budynkach mieszkalnych

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Informacja – serwis PV

Informacja – serwis PV

Informacja dla osób, które mają zamontowaną instalację PV w ramach projektu  : „Instalacja systemów odnawialnych źródeł energii na terenie Gminy Działoszyce i Michałów” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020 - Oś priorytetowa 3. Efektywna i zielona energia Działanie 3.1 Wytwarzanie i dystrybucja energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych – projekty parasolowe.

23 lutego 2022
Czytaj więcej o: Informacja – serwis PV
Przejdź do - Kolektory słoneczne

Kolektory słoneczne

Dotyczy wspólnie realizowanego projektu : „Instalacja systemów odnawialnych źródeł energii na terenie Gminy Działoszyce i Michałów” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020 - Oś priorytetowa 3. Efektywna i zielona energia Działanie 3.1 Wytwarzanie i dystrybucja energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych – projekty parasolowe.
Wykonawcą zadania jest firma  Sanito  Sp z o.o, ul. Puławska 476,  02-884 Warszawa

9 czerwca 2020
Czytaj więcej o: Kolektory słoneczne
Przejdź do - Realizacja projektu

Realizacja projektu

Dotyczy wspólnie realizowanego projektu : „Instalacja systemów odnawialnych źródeł energii na terenie Gminy Działoszyce i Michałów” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020 - Oś priorytetowa 3. Efektywna i zielona energia Działanie 3.1 Wytwarzanie i dystrybucja energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych – projekty parasolowe.

5 czerwca 2020
Czytaj więcej o: Realizacja projektu
Przejdź do - Przedłużony termin składania wniosków  - ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII

Przedłużony termin składania wniosków - ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII

DOFINANSOWANIE DLA MIESZKAŃCÓW GMINY DO ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII - dokumenty do 15 września 2017r (ostateczny termin)

31 sierpnia 2017
Czytaj więcej o: Przedłużony termin składania wniosków - ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII
Przejdź do - Pytania i odpowiedzi z zakresu projektu  OZE

Pytania i odpowiedzi z zakresu projektu OZE

Gmina Michałów przystąpiła   do realizacji projektu  „montaż i instalacja Odnawialnych Źródeł Energii na budynkach mieszkalnych na terenie Gminy Michałów” dofinansowanego ze środków pochodzących  z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego  w ramach  Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego  na lata 2014-2020, Działanie 3.1  Wytwarzanie i dystrybucja energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych.

 W związku z licznymi pytaniami na temat realizacji projektu poniżej zamieszczamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

4 kwietnia 2017
Czytaj więcej o: Pytania i odpowiedzi z zakresu projektu OZE
Przejdź do - DOFINANSOWANIE DLA MIESZKAŃCÓW GMINY DO ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII  -  dokumenty do 10 kwietnia 2017r

DOFINANSOWANIE DLA MIESZKAŃCÓW GMINY DO ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII - dokumenty do 10 kwietnia 2017r

Gmina Michałów przyjmuje deklarację od mieszkańców gminy, chcących przystąpić   do realizacji projektu  „montaż i instalacja Odnawialnych Źródeł Energii na budynkach mieszkalnych na terenie Gminy Michałów” dofinansowanego ze środków pochodzących  z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego  w ramach  Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego  na lata 2014-2020, Działanie 3.1  Wytwarzanie i dystrybucja energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych.

27 marca 2017
Czytaj więcej o: DOFINANSOWANIE DLA MIESZKAŃCÓW GMINY DO ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII - dokumenty do 10 kwietnia 2017r
Przejdź do - ZAPROSZENIE

ZAPROSZENIE

Gmina Michałów przystąpiła do realizacji projektu „parasolowego” w ramach działania 3.1 „Wytwarzanie i dystrybucja energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych” w ramach osi priorytetowej III Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego  na lata 2014-2020, który dotyczy pozyskania dofinansowania z Unii Europejskiej na montaż odnawialnych źródeł energii dla mieszkańców Gminy Michałów.

3 marca 2017
Czytaj więcej o: ZAPROSZENIE
Odwiedzin:  2695813Osób Online: 6