Jesteś tutaj: Start / CZYSTE POWIETRZE

CZYSTE POWIETRZE

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

W maju 2021r. Gmina Michałów podpisała  porozumienie z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach dot. realizacji rządowego Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”. Tym samym powstał Gminny punkt Konsultacyjno – Informacyjny.


„Czyste Powietrze” to program, który skupia się na wymianie starych pieców i kotłów na paliwo stałe na nowoczesne źródło ciepła, jak również na przeprowadzeniu prac termomodernizacyjnych budynku.
Mieszkańcy naszej Gminy będą mogli uzyskać informację na temat wymagań programu „Czyste Powietrze” dwa razy w tygodniu w każdy wtorek i czwartek  w godz. od 8:00 do 13:00


W celu uzyskania informacji na temat programu należy kontaktować się pod numerem telefonu 413565243 wew. 34 lub wew. 45 oraz pod adresem mailowym: czystepowietrze@michalow.pl

Jednocześnie, ze względu na duże zainteresowanie programem, zwracamy się z prośbą o wcześniejsze ustalenie daty i godziny indywidualnego spotkania.

Zakres działania punktu:
•    indywidualne informacje o Programie osobom zainteresowanym złożeniem Wniosku o dofinansowanie
•    wsparcie w zakresie przygotowania Wniosku o dofinansowanie
•    pomoc przy rozliczeniu przyznanego dofinansowania

 

Do pobrania:
[ULOTKA1] [ULOTKA2] [ULOTKA3]

 

Artykuły

Program „Czyste powietrze”

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach informuje, że od dnia 21.10.2020 r. można składać wnioski o dofinansowanie dla Beneficjentów uprawnionych do podwyższonego poziomu dofinansowania w ramach programu „Czyste powietrze”.

7 czerwca 2021
Czytaj więcej o: Program „Czyste powietrze”
Odwiedzin:  2143102Osób Online: 1